Organizacje pożytku publicznego – technologia w służbie publicznej

11.10.2021

Zapraszamy na bezpłatne webinarium online: „Organizacje pożytku publicznego – technologia w służbie publicznej”, które odbędzie się w ramach cyklu: “Biznes Trendy: Cyfrowa transformacja”. Webinarium Technologia w służbie publicznej to okazja do poznania tematu z perspektywy producenta oprogramowania ERP oraz Klienta korzystającego z systemu.

W zależności od wielkości i profilu działalności, organizacja pracy w firmie może wyglądać zupełnie inaczej. Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw, jak i stowarzyszeń czy organizacji pozarządowych. Co zatem zrobić, by dobrze zarządzać pracą, również w przypadku pracy hybrydowej lub całkowicie zdalnej?

Rozwiązaniem jest wdrożenie systemu ERP enova365, który dostosowuje się do potrzeb przedsiębiorstwa, dzięki czemu jest w stanie odwzorować każdy proces zachodzący w organizacji. O funkcjonalnościach, korzyściach oraz praktycznych aspektach narzędzia ERP opowie duet ekspertów – Monika Kołodziejczyk (Stowarzyszenie Wiosna) oraz Konrad Spryńca (Soneta – producent oprogramowania enova365).

 

28 października  2021 o godzinie 10:00, swoją wiedzą  podzielą się eksperci:

 

Konrad Spryńca – Product Manager w firmie Soneta. Absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej z “Cyberbezpieczeństwa i zarządzania bezpieczeństwem informacji”. W Soneta odpowiedzialny za realizację procesów łączących pracę zespołów produkcyjnych, handlowych oraz marketingowych. Uczestnik licznych konferencji branżowych.

Monika Kołodziejczyk – Matematyk z wykształcenia, finansista i analityk z zamiłowania. Od ponad 12 lat związana ze Stowarzyszeniem WIOSNA, kiedyś jako wolontariuszka, aktualnie – Starszy Specjalista ds. Finansów i Księgowości. Fanka optymalizacji procesów i rozwiązań, które przyspieszają i uprzyjemniają pracę człowieka – nie tylko na polu zawodowym.

Wejdź na stronę i zarejestruj się na wydarzenie TUTAJ.