O Nas

Poczucie odpowiedzialności za sukcesy biznesowe naszych klientów, partnerów oraz całego otoczenia biznesowego, w którym działamy skłoniło nas do powołania projektu Biznes Trendy. W 2015 roku powstała Akademia Biznes Trendy będąca wspólnym przedsięwzięciem firmy Soneta sp. z o.o, producenta oprogramowania enova365 oraz Microsoft i Intel. Podczas cyklu śniadań biznesowych w całym kraju chcieliśmy pokazać, jak Polskie firmy mogą skorzystać z rewolucji cyfrowej i odnosić sukcesy. Od startu projektu, w maju 2015 roku, odbyło się pięć śniadań biznesowych w Gdyni, Rzeszowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu, w których udział wzięło ponad 500 osób. Ekspertami zaproszonymi do udziału w spotkaniach byli m.in.: Jacek Kotarbiński, Sergiusz Sawin, Paweł Fortuna, Grzegorz Świątek, Tomasz Kammel i wielu innych wybitnych specjalistów w dziedzinie zarządzania, komunikacji, IT, marketingu i PR. W listopadzie w Warszawie odbyło się ostatnie, wyjątkowe spotkanie – Gala Finałowa Biznes Trendy – w czasie której swoje wystąpienie, przed uczestnikami programu i gośćmi gali, miał znany futurolog Gerd Leonhard, który mówił o tym, jak technologia zmieni biznes. Zwieńczeniem projektu było wydanie publikacji Trendbook 2016, opisującej najważniejsze trendy i technologie w biznesie.

Korzystając z tych doświadczeń postanowiliśmy pod adresem biznestrendy.eu uruchomić bloga, który gromadziłby dotychczasową wiedzę oraz na bieżąco reagował na zmieniające się trendy. Mamy nadzieję inspirować do lepszego, bardziej efektywnego zarządzania biznesem. Pod marką Biznes Trendy będziemy dostarczać wiedzę o narzędziach, które wspierają firmy w obszarach zarządzania, sprzedaży, HR i finansów. Biznestrendy.eu zaprasza wszystkich do poszukiwania nowych metod działania i kreatywnego myślenia w biznesie oraz do rozszerzenia wiedzy z zakresu nowych technologii.

AUTORZY

Dowiedz się więcej o tych, którzy opisują Biznes Trendy

O NAS

SONETA SP. Z O.O.

Firma Soneta sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które wspiera Klientów w osiąganiu sukcesów biznesowych i usprawnia codzienne działanie przedsiębiorstw.

enova365

System enova365 to oprogramowanie ERP najnowszej generacji przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. System jest tworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Pozwala planować podejmowane działania, wyznaczać pracownikom zadania oraz dokonywać analiz na podstawie unikalnych raportów i zestawień. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. enova365 jest wykorzystywana ponad ponad 16 tys. Klientów. Innowacyjność enova365 została dostrzeżona przez firmę Microsoft, która przyznała producentowi nagrodę Partnera Roku 2014 w kategoria Aplikacja, za zaprojektowanie interfejsu na Windows 8, w tym na urządzenia mobilne, takie jak tablet czy telefon komórkowy.