–JAK ZAPANOWAĆ NAD PROCESAMI W FIRMIE?

Szybki dostęp do informacji i sprawny przepływ danych decyduje o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstw. W jaki sposób wdrożyć w organizacji strategie zarządzania wiedzą? Jakie techniki wykorzystać i przełożyć to na korzyści biznesowe? Ostatecznie jak przekonać zespół do nowego sposobu pracy w organizacji? Podczas spotkania opowiemy jak wykorzystać informacje ze środka firmy oraz jak usprawnić procesy biznesowe aby wyprzedzić konkurencje.

organizatorzy
Lokalizacja
Holiday Inn Bydgoszcz
Grodzka 36, 85-109 Bydgoszcz
Data
Czwartek 24.11.2016

Wydarzenie Archiwalne

brak możliwości zapisu

Agenda

8:30 24.11.2016 Czwartek
Rejestracja i śniadanie
9:00 24.11.2016 Czwartek
Rozpoczęcie spotkania, wprowadzenie
9:10 24.11.2016 Czwartek
Zarządzanie wiedzą: strategia, biznes, technologie, ludzie
dr Adam Kowalik,
Jak wygrać dzięki wiedzy? W jaki sposób wdrożyć w organizacji strategie zarządzania wiedzą? Jak korzystać w wiedzy zewnętrznej i wewnętrzej? Jakie techniki wykorzystać i przełożyc to na korzyście biznesowe Ostatecznie jak przekonać zespoł do zaakceptowania polityki zarządzania wiedzą w organizacji?
10:00 24.11.2016 Czwartek
Przepływ informacji w firmie - jak zapanować nad procesami
Radosław Szczodrowski, Hanna Wytwicka ,
Podejmowanie decyzji oraz obsługa procesów wewnątrz przedsiębiorstwa wymaga integracji wokół wspólnych rozwiązań technologicznych. Radosław Szczodrowski z firmy ENTEO sp. z o.o. opowie jakie procesy warto wesprzeć IT, jak wdrożyć elektroniczny obiegu dokumentów i procesów w firmie. Zaprezentuje też, jak należy przygotować firmę do wdrożenia oprogramowania typu Workflow. Swoim doświadczeniem w pracy oraz automatyzacji i optymalizacji procesów w organizacji podzieli się Hanna Wytwicka, Dyrektor finansowy Polskiego Radia Pomorza i Kujaw S.A.
11:00 24.11.2016 Czwartek
Podsumowanie, wnioski

Prelegenci

Kowalik
Kowalik
Szczodrowski
Szczodrowski
WYTWICKA
WYTWICKA

Adam Kowalik INDEPENDENT INTELLIGENCE PROFESSIONAL, PHD

Doświadczony menedżer, trener i konsultant specjalizujący się w strategii konkurowania firm, wywiadzie biznesowym i zarządzaniu wiedzą. Realizuje jednorazowe projekty, zapewnia stałe wsparcie, prowadzi szkolenia i warsztaty. Dostarcza niezależne analizy i wartościową wiedzę do decyzji i działań strategicznych, operacyjnych, taktycznych. W latach 2006-2016 w firmie doradczej Ernst & Young zarządzał zespołem, który zrealizował ponad 2000 projektów oferując kadrze zarządzającej wsparcie wywiadowcze w prowadzeniu i rozwoju biznesu.

Radosław Szczodrowski PREZES ENTEO SP. Z O.O.

Wdraża oprogramowanie ERP od 20 lat. Specjalizuje się we wdrożeniach modułów Workflow, DMS i BI. Posiada praktyczną znajomość większości modułów oprogramowania enova365. Zajmuje się analizami potrzeb klientów oraz prowadzeniem projektów wdrożeniowych i programistycznych. Zarządza spółką ENTEO.

HANNA WYTWICKA GŁÓWNY KSIĘGOWY/DYREKTOR FINANSOWY RADIO PIK

Dyrektor Finansowy Radio w POLSKIE RADIO Regionalna Rozgłośnia w Bydgoszczy "Polskie Radio Pomorza i Kujaw" S.A.

Partnerzy

Organizator:
Partner glówny:
Patroni:
Zobacz Archiwum Wydarzeń