Prowadzenie różnego rodzaju inwestycji – budowlanych, przemysłowych, rozwojowych wymaga odpowiedniego planowania i budżetowania projektu. Podczas webinarium poruszymy zagadnienia związane z szacowaniem budżetu przedsięwzięcia, planowanie zakresu działań, kalkulacji kosztów pośrednich oraz kwestie kontroli budżetu, rozliczeń całości przedsięwzięcia w celu monitorowania rentowności projektu.

Przygotowane zakres merytoryczny spotkania stanowi niezbędnik każdego menadżera, szefa projektu czy kierownika inwestycji Ekspertami będą m.in. dr. Inż. Jarosław Górecki, ekspert ds. zarządzania w budownictwie, Daniel Dajewski wiceprezes Zarządu Agro-Projects – spółki zajmującej się budownictwem przemysłowym oraz Dariusz Łukowiak i Wojciech Mikulski z firmy KOMAKO – zajmujący się kwestiami finansów i zarządzania projektami w systemach informatycznych.

organizatorzy
Lokalizacja
Webinarium on-line
Warszawa
Data
Wtorek 7.11.2017

Wydarzenie Archiwalne

brak możliwości zapisu

Agenda

10:00-11:00 7.11.2017 Wtorek
Jak odpowiednio zaplanować koszty projektu w warunkach ryzyka?
Dr Inż. Jarosław Górecki,
11:00-12:00 7.11.2017 Wtorek
Jak kontrolować koszty projektu – wykorzystanie IT na przykładzie case study Agro-Projects sp. z o.o. sp. k
Daniel Dajewski - Agro-Projects sp. z o.o. sp. k., Wojciech Mikulski, Dariusz Łukowiak - KOMAKO sp. z o.o.,
12:00 7.11.2017 Wtorek
Podsumowanie: Przygotuj biznes na zmiany w przepisach: RODO, split payment, JPK
Robert Posłajko,

Prelegenci

Górecki
Górecki
Dajewski
Dajewski
Mikulski
Mikulski
Łukowiak
Łukowiak

Jarosław Górecki dr inż.

Adiunkt w Katedrze Inżynierii Produkcji i Zarządzania w Budownictwie na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Od 2009 roku uprawniony do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, tj. do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Od roku 2014 biegły sądowy w zakresie budownictwa. W dorobku zawodowym wyróżnić można siedmioletnią pracę na uczelni, cztery staże zagraniczne na uczelniach we Francji i Hiszpanii (Jaen, Paryż, Valencia, Santiago de Compostela), kilkuletnią pracę na budowach w roli inżyniera budowy oraz sporządzenie szeregu świadectw charakterystyki energetycznej budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Aktywny członek Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa – przewodniczący Koła Młodych PZITB. Główne zainteresowania to zarządzanie projektami inwestycyjno-budowlanymi, efektywność energetyczna przedsięwzięć budowlanych, marketing, informatyka, robotyka, rozwiązania komunikacyjne, urbanistyka, turystyka, sport, muzyka.

Daniel Dajewski Agro-Projects sp. z o.o. sp. k.

Udziałowiec i Wiceprezes Zarządu Agro-Projects Sp. z o.o. Sp. k. W firmie odpowiedzialny za sprzedaż eksportową, finanse, IT. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Wcześniej pracował w firmach Radpol SA (radpol.com.pl / spółka giełdowa) jako Prezes Zarządu, BalexMetal Sp. z o.o. (balex.eu) jako Dyrektor Eksportu/Handlowy oraz w Grupie Pipelife (pipelie.com) jako Dyrektor Handlowy oraz Zarządzający. W obszarze jego zainteresowań biznesowych znajduje się problematyka finansowa, nowych technologii oraz procesów biznesowych w sprzedaży.

Wojciech Mikulski KOMAKO sp. z o.o.

Wiceprezes zarządu oraz udziałowiec KOMAKO Sp. z o.o. Absolwent Politechniki Szczecińskiej na kierunku optoelektronika oraz Studium Zarządzania w Budownictwie WAiB. Kieruje projektami wdrożeniowymi Spółki KOMAKO od 1995 roku, zaangażowany w projekty wdrożeń systemu enova365 od 12 lat. Interesuje się zawodowo metodykami wdrożeń systemów do zarządzania. Prowadzi blog: http://oprogramowanie-dla-firm.blog.pl/

Dariusz Łukowiak KOMAKO sp. z o.o.

Wiceprezes zarządu oraz udziałowiec KOMAKO Sp. z o.o.. Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Szczecińskiej, Kanadyjskiego Instytut Zarządzania oraz Harvard Business School Publishing. W latach 2001 – 2004: Dyrektor Handlowy w ATHENASOFT Sp. z o.o. W KOMAKO kieruje projektami wdrożeniowymi rozwiązań opartych o technologie Microsoft. Dyrektor KOMAKO Akademia. Zaangażowany w projekty wdrożeniowe systemu enova365 w obszarach zarządzania projektami oraz elektronicznego obiegu dokumentów. Interesuje się zawodowo zagadnieniami planowania i organizacji pracy zespołów ludzkich oraz metodyki szkoleń.

Partnerzy

Organizator:
Współpraca:
Patroni:
Zobacz Archiwum Wydarzeń