NIEZBĘDNIK ZAPLECZA MŁODEJ FIRMY

Ponad połowa startupów w Polsce weszła już w okres wzrostu i ekspansji w której firma będzie się dynamicznie rozwijać i zmierzać w kierunku dojrzałego biznesu. Zbudowanie odpowiedniego zaplecza i organizacji wewnętrznej w młodej firmie jest kluczowe dla jej późniejszego funkcjonowania. Podczas spotkania liderzy firm technologicznych podzielą się swoim doświadczeniem w budowania odpowiedniego zaplecza w młodej firmie.

organizatorzy
Lokalizacja
Business Link na Stadionie Narodowym
aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Data
Środa 16.11.2016

Wydarzenie Archiwalne

brak możliwości zapisu

Agenda

9:00 16.11.2016 Środa
Rejestracja i śniadanie
9:30 16.11.2016 Środa
Rozpoczęcie spotkania, wprowadznie
9:40 16.11.2016 Środa
Rozwijaj start’up, zabezpiecz backoffice
Michał Sadowski, Brand24 S.A.,
10:30 16.11.2016 Środa
Niezbędnik zaplecza młodej firmy
Dawid Wojnarowski, Alt One, Konrad Howard, iTaxi sp. z o.o., Booksy lNC,
Sprawne działanie nawet młodej firmy wymaga wyposażenia jest w optymalne narzędzia, które pozwalają sprawnie organizować jej pracę, zadbać o sprawy finansowe, kadrowe i bezpieczeństwa danych. Jak wybrać skalowalne rozwiązania dla start-upów odpowie Dawid Wojnarowski z Alt One, doświadczony konsultant w zakresie systemów IT. Case study iTaxi: O swoim modelu pracy i doświadczeniu w organizacji firmy opowie Konrad Howard z iTaxi sp. z. o.o. Firma dostarcza aplikacje, która pozwala korzystać z bazy ponad 10 000 taksówek w 150 miastach Polski. Konrad Howard jest ekspertem w zakresie e-commerce, nadzoruje obszar rozwoju i zarządzania produktem w iTaxi oraz wowej spółce Booksy INC.
11:30 16.11.2016 Środa
Podsumowanie i wnioski

Prelegenci

Sadowski
Sadowski
Wojnarowski
Wojnarowski
Howard
Howard

Michał Sadowski Założyciel i Prezes Brand24 S.A.

Założyciel i Prezes Brand24 S.A. firmy zajmującej się monitoringiem Internetu i jednego z laureatów konkursu Aulery2012 oraz Ekomersy 2012. Startup Founder of the Year w konkursie The Next Web Startup Awards 2013. Autorbestsellerowej książki "Rewolucja Social Media". Programista i grafik. Bloger i komentator zjawisk związanych z Internetem. W wolnym czasie gitarzysta w zespole Band24.

Dawid Wojnarowski Alt One

Przedsiębiorca, współwłaściciel i Prezes Zarządu Eden Technology Sp. z o.o., właściciel Alt One – firmy wdrażającej system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwami enova365. Matematyk, programista, a obecnie menadżer. Firma Alt One uczestniczyła w projektach wdrożeniowych dla kilkuset różnej wielkości klientów z wielu branż gospodarki. Wśród nich są: startupy i grupy kapitałowe, firmy produkcyjne, usługowe i budowlane, spółki córki zachodnich koncernów i sektor publiczny z ministerstwami włącznie.

Konrad Howard CTO, iTaxi sp. z o.o.

Co-founder & CTO w Booksy, firmie, która specjalizuje się w rozwiązaniach mobilnych do zarządzania firmą w branży HealthAndBeauty. Jest weteranem z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu i wprowadzaniu na rynek rozwiązań e-commerce i mobile commerce. Booksy blisko dwa lata temu wtargnęło do USA, całkowicie zmieniając styl umawiania wizyt. W tej chwili każdego dnia tysiące klientów umawia się przez tę aplikację na wizyty, do barbera, fryzjera, dietetyka czy kosmetyczki. Obecnie firma ma swoje oddziały w USA, UK, Brazylii, Argentynie, Indiach, Singapurze i Filipinach. Wcześniej związany z SensiSoft, gdzie tworzył rozwiązania e-commerce i doradzał w transformacjach ”print to digital “ dla wydawnictw w USA, UK, Brazylii i RPA. W Polsce projektował i wprowadzał na rynek system Motointegrator, gdzie użytkownicy mogą kupić części i akcesoria samochodowe wraz z usługą montażu.

Partnerzy

Organizator:
Współpraca:
Patroni:
Zobacz Archiwum Wydarzeń