Niezbędna porcja wiedzy dla pracowników działów HR i specjalistów ds. kadr-płac. Poznaj trendy w obszarze HR oraz rozwiązania technologiczne, które usprawniają prace działów kadrowo-płacowych Przygotuj się na istotne zmiany w prawie oraz nowe wymagania tj. Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

Podczas wykładów opowiemy o nowych wyzwaniach dla HR. Pokażemy nowoczesne technologie umożliwiają co raz większą automatyzację działań HR oraz rozszerzenie komunikacji między firmą, a pracownikiem w kwestiach kadrowo-płacowych.  Omówimy najważniejsze zmiany w przepisach kadro-płacowych i perspektywę wejścia w życie RODO oraz nowyh obowiązków w zakresie zarządzania danymi potencjalnych i istniejących pracowników w zgodzie z unijnym rozporządzeniem.

organizatorzy
Lokalizacja
Concordia Design
Zwierzyniecka 3
Data
Wtorek 28.11.2017

Wydarzenie Archiwalne

brak możliwości zapisu

Agenda

8:30-9:00 28.11.2017 Wtorek
REJESTRACJA I ŚNIADANIE
9:00-10:00 28.11.2017 Wtorek
Najważniejsze wyzwania dla kadr i płac w 2018 oraz zmiany w przepisach
Monika Smulewicz - Ekspert w dziedzinie prawa pracy i kadr-płac,
10:00-10:30 28.11.2017 Wtorek
Zarządzanie bezpieczeństwem danych osobowych w kontekście europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych RODO.
Dr Grzegorz Nowak - Prezes, Aurea Consulting Group,
10:30-11:00 28.11.2017 Wtorek
Pulpity pracownicze w enova365, jako wydajne narzędzie zarządzania kadrami.
Łukasz Lech – Prezes, Infotelecom sp. z o.o.,
11:00 – 11:15 28.11.2017 Wtorek
Digitalizacja dokumentów w praktyce
Radosław Kwiek, Jakub Bauman – ERPit sp. z o.o. ,
11:15 – 11:30 28.11.2017 Wtorek
Podsumowanie – biznes trendy dla HR
Robert Posłajko - koordynator projektu Biznes Trendy,

Prelegenci

Smulewicz
Smulewicz
Nowak
Nowak
Lech
Lech
Kwiek
Kwiek
Bauman
Bauman

Monika Smulewicz Ekspert w dziedzinie prawa pracy i kadr-płac

Ekspert w dziedzinie prawa pracy z osiemnastoletnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich z bogatym doświadczeniem szkoleniowym, doradczym i zamiłowaniem trenerskim. Prowadzi Fanpage HR na szpilkach, na którym dzieli się z swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pomaga w osiągnięciu mistrzostwa zawodowego w dziedzinie kadrowo-płacowej. Na co dzień pracuje jako Dyrektor Zarządzająca outsourcingiem rachunkowości, kadr i płac w Grant Thornton. Odpowiada za kształtowanie oferty, procedur oraz standardów świadczenia usług outsourcingowych. Podejmuje kluczowe decyzje w zakresie rozwoju biznesu oraz działań komunikacyjno-marketingowych. Na bieżąco czuwa nad realizacją kilkuset kontraktów outsourcingowych, efektywnie kontrolując i zarządzając pracą kilkudziesięciu zespołów projektowych. Jej znakiem rozpoznawczym jest wrażliwość na potrzeby Klienta, budowanie trwałych relacji biznesowych, których fundamentem są wzajemny szacunek, najwyższa staranność i elastyczność w reagowaniu na potrzeby i wymagania klientów związane z ich dynamicznym rozwojem.

Grzegorz Nowak Prezes Aurea Consulting Group

Główny Analityk i jednocześnie Prezes Zarządu w firmie konsultingowej AUREA Consulting Group Sp. z o.o. Od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem w zakresie komunikacji biznesowej wewnątrz Unii Europejskiej, a także doradztwem przy pozyskiwaniu funduszy europejskich. Ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w kierunku „Nauki ekonomiczne i nauki o zarządzaniu”, a także kierunek „Psychologia zarządzania” na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Łukasz Lech Prezes, Infotelecom sp. z o.o.

Ekspert enova365, programista. Główne obszary: Księgowość, Kadry i Płace, CRM, WorkFlow. Prezes Zarządu Infotelecom Sp. z o.o. Od ponad 20 lat zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych. Studia na Politechnice Poznańskiej pozwoliły mu od razu zaistnieć w branży. Przeszedł przez wszystkie szczeble biznesu, począwszy od montażu komputerów, a skończywszy na wdrożeniach systemów ERP w środowiskach korporacyjnych.

Radosław Kwiek ERPit sp. z o.o.

Analityk systemowy. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP.

Jakub Bauman ERPit sp. z o.o.

Partnerzy

Organizator:
Współpraca:
Patroni:
Zobacz Archiwum Wydarzeń