Poznaj trendy w obszarze HR oraz rozwiązania technologiczne, które usprawniają prace działów kadrowo-płacowych. Rola zespołów kadrowo-płacowych w organizacjach zmienia się nieustannie. Szeroki zakres kompetencji HR stawia nowe wyzwania. Z drugiej strony rynek pracownika tworzy nową przestrzeń rywalizacji o talenty pomiędzy organizacjami. Nowoczesne technologie umożliwiają co raz większą automatyzację działań HR oraz rozszerzenie komunikacji między firmą, a pracownikiem w kwestiach kadrowo-płacowych. – Jak usprawnić organizację pracowników? Jak budować nowoczesne i profesjonalne działy HR? Na te pytanie odpowiemy podczas naszego spotkania.

organizatorzy
Lokalizacja
Q Hotel Plus Kraków
Kraków, ul. Wygrana 6
Data
Czwartek 12.10.2017

Wydarzenie Archiwalne

brak możliwości zapisu

Agenda

8:30-9:00 12.10.2017 Czwartek
Rejestracja i śniadanie
9:00-10:00 12.10.2017 Czwartek
Rola HR w rozwoju efektywności pracowników i firmy
Grzegorz Filipowicz, ekspert HR i ZZL,
10:00-10:20 12.10.2017 Czwartek
Zmniejsz kolejki do HR – model pracy z Pulpitami Pracownika
Agnieszka Głowacka, cdnet sp. z o.o.,
10:20-11:00 12.10.2017 Czwartek
Automatyzacja HR czyli samoobsługa pracownicza w firmie Payroll360, case study
Magdalena Szot, bit.com oraz Wojciech Kulig, Payroll360,

Prelegenci

Filipowicz
Filipowicz
Głowacka
Głowacka
Szot
Szot
Kulig
Kulig

Grzegorz Filipowicz

ekspert ZZL. Business Partner w ForFuture oraz Asseco Data Systems. Współzałożyciel i członek zarządu Klastra HR Development. Prezes Polskiego Stowarzyszenia HR Business Partner oraz członek HCI (Human Capital Institute). Wykładowca na kilku uczelniach (w tym: SGH, WSB). Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży szkoleniowo- konsultingowej. Twórca autorskiego Modelu Kompetencji Zawodowych oraz narzędzi Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Autor książek: „Zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi” (PWE 2004), „Rozwój organizacji poprzez rozwój efektywności pracowników” (WK 2008), „Zarządzanie Kompetencjami Zawodowymi – perspektywa firmowa i osobista” (WK 2014) oraz "HR Business Partner – praktyczne rozwiązania budowania wysokoefektywnych organizacji” (INFOR; 2017) jak również licznych publikacji z zakresu ZZL, zarządzania kompetencjami, Human Performance Improvement i strategii organizacji.

Agnieszka Głowacka cdnet sp. z o.o.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie wdrożeń oprogramowania. Specjalizuje się w module Kadry Płace enova365. Prowadzić szkolenia z obsługi systemu.

Magdalena Szot bit.com

Kierownik wdrożeń kadry-płace, HR i Księgowości w firmie bit.com. Posiada ponad 7-letnie doświadczenie w branży wdrożeń oprogramowania ERC. Brała udział w kilkudziesięciu wdrożeniach w tym w przedsiębiorstwach liczących powyżej 4 tys. pracowników. Z powodzeniem wprowadza innowacyjne rozwiązania w pulpitach HR enova365. Jest autoryzowanym partnerem firmy Soneta. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci.

Wojciech Kulig Payroll360

Przedsiębiorca i właściciel firmy payroll360. Od ponad 17 lat zajmujący się tematyką outsourcingu obszarów związanych z zatrudnieniem i obsługa kadrowo-płacową. Firmy przez niego kierowane były dwukrotnie laureatami Gazeli Biznesu. W tym roku odebrał w imieniu payroll360 Europejski Certyfikat Jakości Roku® w kategorii: Usługa.

Partnerzy

Organizator:
Współpraca:
Patroni:
Zobacz Archiwum Wydarzeń