Obsługa klienta i zamówień w handlu – Wspólne platformy integracyjne-cyfryzacja łańcucha dostaw.

Opowiemy jak optymalizować i automatyzować procesy handlowe i magazynowe. Wśród prelegentów znajdą się dr Waldemar Osmólski, Kierownik Centrum Logistyki w Instytucie Logistyki i Magazynowania, który opowie o najnowszych trendach w zakresie integracji procesów łańcucha dostaw oraz Radosław Balicki, dyrektor ds. wdrożeń – Initius sp. z o.o. – ekspert ds. technologii w procesach handlowo-magazynowych.

W ramach programu konferencji omówione zostaną dobre praktyki  firm Celkar sp. z o.o. oraz sklepopon.com. Przedstawiciele przedsiębiorstw podzielą się cennym doświadczeniem z wewnątrz organizacji. Celkar to polska firma z branży automotive dystrybuuje ponad 20 tys. produktów do 25 krajów całego świata i może pochwalić się niezwykle dynamicznym wzrostem dzięki zastosowaniu zintegrowanych rozwiązań technologicznych. Sklepopon.com to dynamicznie rozwijający się serwis e-commerce w segmecie opon, który mimo mocnej konkurencji pnie się w górę.

Omówione zostaną możliwości usprawnienia procesu sprzedaży oraz obsługi magazynu wysokiego składowania dzięki wykorzystaniu różnorodnych narzędzi IT (portalu B2B i sklepu internetowego zintegrowanego z systemami ERP i WMS). Zarządzanie polityką cenową, automatyzacja obsługi zamówień, integracja narzędzi IT dla magazynu, dropshippingu, zarządzanie stanami minimalnymi – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone podczas wydarzenia.

organizatorzy
Lokalizacja
Sheraton Grand Krakow
Powiśle 7
Data
Czwartek 16.11.2017

Wydarzenie Archiwalne

brak możliwości zapisu

Agenda

8:30-9:00 16.11.2017 Czwartek
Networking przy śniadaniu
9:00-9:10 16.11.2017 Czwartek
Wprowadzenie
Robert Posłajko,
Idea projektu Biznes Trendy
9:10-11:00 16.11.2017 Czwartek
Wspólne platformy integracyjne-cyfryzacja łańcucha dostaw
dr Waldemar Osmólski, Kierownik Centrum Logistyki. Instytut Logistyki i Magazynowania,
Architektura i sposób wymiany informacji oparty o wspólne platformy integracyjne.
10:00-11:00 16.11.2017 Czwartek
Automatyzacja i optymalizacja procesów handlowych i magazynowych, integracje z systemami zewnętrznym - na przykładzie firm Celkar oraz sklepopon.com
Radosław Balicki, dyrektor ds. wdrożeń - Initius sp. z o.o., Tomasz Mackało, Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Infrastruktury IT, Celkar sp. z o.o., Maciej Marchwicki - Doradca zarządu ds. Rozwoju w sklepopon.com,
AUTOMATYZACJA I OPTYMALIZACJA PROCESÓW HANDLOWYCH I MAGAZYNOWYCH, INTEGRACJE Z SYSTEMAMI ZEWNĘTRZNYM Na podstawie case study firmy Celkar sp. z o.o. omówione zostaną możliwości usprawnienia procesu sprzedaży oraz obsługi magazynu wysokiego składowania dzięki wykorzystaniu różnorodnych narzędzi IT (portalu B2B i sklepu internetowego zintegrowanego z systemami ERP i WMS). W ramach prezentacji poruszone zostaną następujące zagadnienia: - centralne zarządzanie polityką cenową i rabatową - dedykowane mechanizmach kalkulacji marż i rabatów - automatyzacji przetwarzania zamówień - wsparcia działów obsługi klienta, działu handlowego przy realizacji zamówień, spraw reklamacyjnych, wsparcia procesów windykacyjnych - automatyzacji fakturowania i wysyłek elektronicznych faktur - zarządzania zasobami magazynowymi poprzez integracje narzędzi IT (na przykładzie enova365 i systemów WMS) - dropshippingu (outsourcingu logistyczny i integracja z operatorami logistycznymi) - rezerwacjach zasobów, zarządzanie stanami minimalnymi
11:00 16.11.2017 Czwartek
Podsumowanie i zakończenie
Robert Posłajko,

Prelegenci

Osmólski
Osmólski
Balicki
Balicki
Mackało
Mackało
Marchwicki
Marchwicki

Waldemar Osmólski dr

Praktyk i menedżer z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży logistycznej zajmujący stanowiska Dyrektora Zarządzającego i Prezesa Zarządu w firmach logistycznych oraz Agencji Pracy Tymczasowej, doktor nauk technicznych z zakresu systemów symulacyjnych w transporcie , absolwent studiów MBA programu Trent University - Nottingham UK , autor wielu publikacji , posiadający wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych , obecnie pracujący w Instytucie Logistyki i Magazynowania na stanowisku Kierownika Centrum Logistyki.

Radosław Balicki Initius sp. z o.o. sp. k.

Dyrektor ds. wdrożeń, członek zarządu Absolwent Wydziału Matematyki Stosowanej Akademii Górniczo Hutniczej. 15 letnie doświadczenie w wdrażaniu systemów ERP. W firmie Initius główny projektant wdrożeń systemu enova365 w obszarze handlowo-magazynowym, obsługi klienta, procesów produkcji, rozwiązań dedykowanych oraz integracji. Ukończył kursy dedykowane dla wdrożeń systemów informatycznych oparte o metodyki iteracyjne, zarządzania procesami.

Tomasz Mackało Celkar sp. z o.o.

Specjalista ds. Rozwoju i Utrzymania Infrastruktury IT

Maciej Marchwicki Doradca zarządu ds. Rozwoju - sklepopon.com

Partnerzy

Organizator:
Wspólpraca:
Patroni:
Zobacz Archiwum Wydarzeń