Wysokie miejsce producenta enova365 w Computerworld TOP200

04.08.2020

Raport Computerworld TOP 200 to publikacja, która dokładnie analizuje bieżącą sytuację rynku IT oraz wskazuje prognozy dalszego rozwoju w najbliższych latach. W tegorocznych zestawieniach nie zabrakło producenta systemu enova365, który zanotował wzrosty w aż 13 rankingach!

Wydawcy TOP 200 każdego roku starają się przewidzieć najważniejsze trendy i kierunki rozwoju branży IT, bazując na dokładnych danych dla całego spektrum produktów i usług informatycznych. Rynek ten cechuje się dużą dynamiką, szczególnie w dziedzinie oprogramowania klasy ERP, które musi nadążać za ciągłymi zmianami w legislacji gospodarczej. Dzięki aktualizacjom, dostarczanym zawsze na czas i podążaniem za potrzebami współczesnych organizacji, Soneta sp. z o. o. – producent systemu enova365 w porównaniu do ubiegłego roku zanotował wzrost w aż 13 rankingach!

 

Elastyczność oprogramowania

Odpowiadając na potrzeby współczesnych organizacji, poszukujących rozwiązań dopasowanych do ich struktury organizacyjnej i potrzeb, producenci systemów ERP rozwijają elastyczne oprogramowanie, odpowiadające na potrzeby przedsiębiorstw z wielu gałęzi gospodarki.

Dzięki modułowej budowie – jak w przypadku systemu enova365 – możliwe jest dostosowanie funkcjonalności do potrzeb organizacji z konkretnej branży. Dzięki wysokiej elastyczności i kompleksowości rozwijanego produktu, spółka Soneta awansowała w wielu rankingach największych dostawców rozwiązań i usług IT dla:

  • sektora handlu,
  • sektora bankowego,
  • sektora telekomunikacyjnego,
  • sektora mediów,
  • sektora przemysłowego, budowlanego i produkcji,
  • sektora administracji publicznej i służb mundurowych,
  • sektora utilities.

Jednocześnie, przyjmując kryterium rozmiaru organizacji, producent oprogramowania enova365 w ubiegłym roku cieszył się zaufaniem firm sektora MŚP, co pozwoliło na utrzymanie wysokiej, 30-tej pozycji wśród dostawców rozwiązań, wybieranych przed małe i średnie przedsiębiorstwa. Ponadto, biorąc pod uwagę wyłącznie największych w Polce dostawców systemów ERP, spółka Soneta znalazła się na 11 miejscu zestawienia.

 

Automatyzacja obiegu dokumentów oraz analityka biznesowa

Najnowszy raport TOP 200 po raz kolejny zwraca uwagę na wzrastającą rolę automatyzacji procesów  w organizacjach, co pozwala na oszczędność czasu i większą skalowalność działań, a także rozwiązań Business Intelligence jako motoru napędowego dla organizacji. W rankingu największych dostawców systemów zarządzania procesami i elektronicznym obiegiem dokumentów  Soneta znalazła się na 22 miejscu. Wśród największych dostawców systemów do analityki biznesowej, enova365 z rozwiązaniem BI awansowała aż o 6 miejsc, zajmując wysokie 22 miejsce.