Rozliczanie projektów w Biurze Rachunkowym

11.09.2020

Biura Rachunkowe niejednokrotnie muszą sprostać specyficznym wymaganiom, obejmującym branżę Klientów. W szczególności, jeśli księgowaniu podlega produkcja filmowa, gdzie potrzebna jest natychmiastowość rozliczeń.

Producent filmu „365 dni” zwrócił się do Biura Rachunkowego MM Finanse o pomoc w realizacji trudnego zadania – prowadzenia i kontroli budżetu wraz z rozliczaniem wszystkich kosztów na bieżąco. Ze względu na wysoką dynamikę projektu jakim jest produkcja filmowa, całość miała odbywać się w czasie rzeczywistym on-line.

Biuro Rachunkowe na planie filmowym

Każdy dzień zdjęciowy to jakby „osobny projekt”, gdyż zmieniała się obsada aktorska (gł. statyści), zestaw dekoracji, rekwizytów, sprzętu filmującego i w związku z tym całość musiała być rozliczana natychmiast. Konieczne było, aby na koniec dnia wiedzieć, czy produkcja zmieściła się w zaplanowanym budżecie.

Wydawało nam się, że to będzie bardzo trudne zadanie – mówi Marek Urbańczak, Wiceprezes Zarządu MM Finanse sp. z o.o. sp.k. – Okazało się jednak, że enova365 i ogromna wiedza oraz zaangażowanie Infotelecom uczyniły go przejrzystym i prostym. Wdrożenie trwało krótko i umożliwiło zakończenie projektu sukcesem.

Poznaj szczegóły wdrożenia systemu ERP w MM Finanse i innych Biurach Rachunkowych

Zobacz, jak program księgowy dla Biur Rachunkowych enova365 może wspierać je w księgowaniu wymagających projektów. Pobierz darmowy e-book z najciekawszymi przykładami wykorzystania programu księgowego. Dowiedz się, jak zwiększyć elastyczność Biura Rachunkowego i sprostać oczekiwaniom Klientów.

Pobierz bezpłatny casebok dla Biur Rachunkowych