Koronawirus a Biuro Rachunkowe

22.09.2020

Epidemia COVID-19 zmieniła paradygmat funkcjonowania wielu przedsiębiorstw w Polsce. Jak branża rachunkowości dostosowała się do nowej rzeczywistości? Zapisz się na bezpłatne webinarium!

Sytuacja, z jaką mamy miejsce od marca bieżącego roku, znacząco wpłynęła na sposób funkcjonowania firm. Wiele z nich zostało zmuszonych do reorganizacji w trybie pracy zdalnej. Co więcej, nawet w perspektywie poluzowania obostrzeń w czerwcu, wiele z nich zadeklarowało pozostać w nim na stałe.

Wyzwania Biur Rachunkowych w dobie epidemii

Nowa rzeczywistość dotknęła szczególnie Biura rachunkowe, które funkcjonują w ciągłym kontakcie ze swoimi Klientami i administracją publiczną. Z jednej strony musiały wypracować metody sprawnej obsługi i komunikacji z klientami, którzy tymczasowo opuścili swoje siedziby, z drugiej – same musiały poradzić sobie z organizacją pracy w trybie zdalnym lub hybrydowym.

Wobec wymienionych wyzwań spowodowanych przez epidemię COVID-19, prosty program księgowy w Biurze Rachunkowym może nie wystarczyć do kompleksowej obsługi Klientów. W jakie funkcjonalności powinno być wyposażone oprogramowanie, wykorzystywane w Biurze Rachunkowym w dobie pandemii?

Weź udział w webinarium dla Biur Rachunkowych!

Zapisz się na bezpłatne webinarium, dedykowane branży rachunkowości i dowiedz się, jak wdrożyć pracę zdalną w Biurze Rachunkowym! Nasi eksperci przedstawią najważniejsze narzędzia, metody organizacji pracy oraz rozwiązania, pomocne dla Biur Rachunkowych w obliczu procesów, zachodzących na rynku.

Start 6 października o godzinie 10:00

Kliknij i zdobądź link do transmisji

Bezpłatne webinarium dla branży rachunkowości