Jak zwiększyć rozpoznawalność firmy bez ponoszenia kosztów?

13.08.2019

Marzysz o tym, by Twoja marka była znana w całej Polsce? Chcesz zostać bohaterem programu o biznesie? Teraz to możliwe – wyślij swoją historię wdrożenia systemu enova365 i wygraj obecność w mediach!

Rozpoznawalność firmy niejednokrotnie stanowi klucz do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Jeśli potencjalny Klient nie miał okazji zetknąć się z przedsiębiorstwem oraz jego ofertą, prawdopodobnie nie zostanie nabywcą.

Z tej perspektywy budowanie świadomości marki stanowi jedno z głównych zadań działu marketingu. Warto jednak skorzystać z nadarzających się okazji do darmowej promocji swojego przedsiębiorstwa – jak w konkursie dla Klientów enova365.

Hasło konkursu „Klikam więc jestem” nawiązuje nie tylko do słynnej myśli Kartezjusza, ale też do przygotowanych specjalnie na tę okazję rysunków autorstwa Andrzeja Mleczko. Artysta wziął na warsztat system enova365 oraz jego Użytkowników i stworzył serię wyjątkowych grafik.

 

Nie tylko czas antenowy

Główną nagrodą w konkursie jest udział w programie Wirtualnej Polski pt. “Pomysł na biznes”, który będzie promowany w ogólnopolskiej kampanii. Na nagraniu Klient nova365 będzie mógł zaprezentować swoją firmę, przybliżyć jej historię i profil działalności bez ponoszenia kosztów.

W konkursie zostały też przewidziane nagrody rzeczowe. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma limitowaną kolekcję kubków z rysunkami autorstwa Andrzeja Mleczko.

Trzecia osoba na podium również otrzyma możliwość promocji – w tym przypadku w ramach kampanii enova365 „Gramy zgodnie z przepisami” (także ogólnopolskiej), na którą składa się obecność w social mediach, reklamach, publikacjach, newsletterach itd.

 

Opowieść o zmianie

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy opisać historię wdrożenia systemu enova365 w swojej firmie w formie case study (studium przypadku). Warto rozpocząć od nakreślenia charakterystyki firmy oraz zadań, z którymi zmierzyć miał się nowy system:

  • Jakie wydarzenia i wyzwania sprawiły, że firma zaczęła odczuwać potrzebę wdrożenia oprogramowania do zarządzania biznesem?
  • Jak przebiegały wówczas procesy wewnętrzne?
  • Które punkty były newralgiczne?

Kolejnym krokiem będzie opisanie współpracy z Autoryzowanym Partnerem enova365 i dostosowanie oprogramowania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa. Dzięki dokładnej analizie przedwdrożeniowej możliwa jest taka konfiguracja systemu, która odwzoruje procesy w niej przebiegające. Warto wymienić, jakie moduły znalazły zastosowanie w przedsiębiorstwie.

Opis firmy, operującej na systemie ERP można przedstawić w formie porównania ze stanem sprzed wdrożenia, odpowiadając na pytania:

  • Co zmieniło się po implementacji oprogramowania?
  • W jaki sposób enova365 wpłynęła na przebieg procesów biznesowych?
  • Jak wygląda codzienna praca z oprogramowaniem?

Czekamy na opisy ciekawych i praktycznych zastosowań funkcjonalności systemu enova365 tylko do końca sierpnia. Przy redagowaniu case study pomocny będzie szablon, który można znaleźć na stronie konkursowej.