Jak wdrożyć system ERP w Biurze Rachunkowym?

17.08.2020

Poznaj najciekawsze historie wdrożeń systemu ERP w Biurach Rachunkowych i dowiedz się, jak przyspieszyć procesy wewnętrzne z bezpłatnym casebookiem dla branży rachunkowości!

Współczesne Biura Rachunkowe funkcjonują na wymagającym rynku. Labilność prawa i szybko zmieniające się przepisy (wystarczy przytoczyć tu specustawę w związku z epidemią COVID-19, która przesunęła termin obowiązywania nowego JPK_V7) powodują, że Biura muszą nadążać za kolejnymi nowelizacjami, by zachować pełną zgodność z prawem gospodarczym.
Z drugiej strony stopniowej ewolucji podlegają także oczekiwania firm, które outsourcują swoją księgowość. Oprócz sprawnej oraz merytorycznej obsługi coraz więcej Klientów Biur Rachunkowych oczekuje dostępu do swoich danych finansowych w dowolnym momencie czy chociażby możliwości zdalnej komunikacji za pośrednictwem nowoczesnych platform i dostarczania dokumentów w formie elektronicznej.

 

System ERP dla Biura Rachunkowego

Przystosowanie Biura Rachunkowego do nowego otoczenia prawnego i nowatorskich modeli współpracy z Klientami wymaga wsparcia technologicznego, jakim jest system ERP, dostosowany do potrzeb branży rachunkowości. Modułowa budowa oprogramowania dla biznesu, jak w przypadku enova365, umożliwia dokładne dopasowanie funkcjonalności do indywidualnych potrzeb Biura.

 

Poznaj najciekawsze historie wdrożeń oprogramowania ERP w Biurach Rachunkowych

Zobacz, jak system ERP może wspierać przedsiębiorstwa z branży rachunkowości – pobierz bezpłatny e-book z przykładowymi implementacjami oprogramowania i dowiedz się, jak przyspieszyć procesy wewnętrzne oraz przenieść komunikację z Klientem na wyższy poziom.

Pobierz bezpłatny casebok dla Biur Rachunkowych