JAK POŁĄCZYĆ DZIAŁY FIRMY W JEDEN ORGANIZM – Spotkanie ekspertami Biznes Trendy 2016 w Łodzi

24.10.2016

Dla przedsiębiorstwa najważniejsza jest rzetelna i szybka informacja. Podejmowanie decyzji oraz obsługa procesów wewnątrz przedsiębiorstwa wymaga integracji wokół wspólnych rozwiązań.  Jak dokonać przemiany w firmie bez zbędnej rewolucji opowiedzą eksperci podczas śniadania biznesowego w Łodzi w dniu 27 października br.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu Biznes Trendy organizowanego przez enova365 oraz Dziennik Rzeczpospolita. Jest to cykl śniadań biznesowych w 6 miastach w Polsce, przeznaczony dla kadry zarządzającej polskich firm, która chce być na bieżąco z nowymi trendami w biznesie i technologiach. Uczestnicy projektu Biznes Trendy otrzymują bezpłatnie wiedzę o rozwiązaniach branżowych i technologicznych podczas spotkań służących wymianie doświadczeń

Podczas wydarzenia w Łodzi eksperci będą doradzać jak uporządkować i usprawnić wymianę informacji pomiędzy działami firmy, aby rozbić mury pomiędzy działami lub zespołami w firmie. Gościem specjalnym wydarzenia jest Katarzyna Twarowska – prezes marki ProfiLab, niezależny konsultant, ekspert biznesowy w programie TVP1 Firmowe Ewolucje, wcześniej Dyrektor Audytu w EY- Ernst&Young.

Swoim doświadczeniem w usprawnianiu procesów biznesowych podzielą się też analitycy Michał Świrski i Tomasz Pietrzyk z firmy IT admin sp. z o.o. O swoim sukcesie i modelu pracy opowiedzą przedstawiciele firmy ZPCHr TEXPOL sp. z o.o., która zaliczana jest do wiodących polskich producentów tekstyliów w tym wyjątkowych tkanin z bambusa i produktów dla dzieci. Firma dokonała w ostatnich latach znaczących usprawnień organizacyjnych i zdobywa coraz silniejszą pozycję na rynku.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 27 października w hotelu DoubleTree by Hilton, przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Aby przystąpić do programu należy się zarejestrować na www.biznestrendy.eu/konferencje.

Patronami medialnymi cyklu są: Dziennik Rzeczpospolita, Gazeta Giełdy Parkiet, Magazyn Sukces, Magazyn Bloomberg Businessweek Polska, portale branżowe erp-view.pl oraz decyzje-it.pl.

Więcej informacji i formularz rejestracji znajdziesz tutaj!>

Sprawdź konferencje w innych miastach i zarejestruj się na wydarzenie w Twoim regionie>