Biznes oparty o wiedzę i technologię – bezpłatna konferencja w Bielsku-Białej

27.10.2016

Zarządzanie wiedzą należy do najważniejszych zadań w każdym przedsiębiorstwie – wiedzieć szybciej i więcej niż konkurencja jest fundamentem do osiągnięcia przewagi. W dzisiejszych czasach, pozyskiwanie wiedzy powinno być efektem skutecznego wykorzystania nowoczesnych narzędzi technologicznych w procesie przetwarzania informacji. Podczas spotkania opowiemy jak wykorzystać wiedzę o rynku oraz informacje ze środka firmy, aby wyprzedzić konkurencję.

Ekspert

Gościem specjalnym wydarzenia jest dr Adam Kowalik, Independent intelligence professional, trener i konsultant specjalizujący się w strategii konkurowania firm, wywiadzie biznesowym i zarządzaniu wiedzą. Dostarcza niezależne analizy i wartościową wiedzę do decyzji i działań strategicznych, operacyjnych, taktycznych.

Nowe technologie

Podejmowanie decyzji oraz obsługa procesów wewnątrz przedsiębiorstwa wymaga integracji wokół wiedzy pozyskanej w procesie analizy danych. Podczas spotkania opowiemy jak usprawnić organizację  dzięki technologii. Swoim doświadczeniem podzielą się  konsultanci z firmy MAR-KOM Systemy Informatyczne.

Case study

O swoim modelu pracy i doświadczeniu w zastosowaniu najlepszych rozwiązań opowiedzą przedstawiciele firm ZPM Hańderek Sp.j. oraz Grupa Tobi

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 listopada w hotelu Qubus Hotel, przy ul. Mostowej 2 w Bielsku-Białej. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji i formularz rejestracji znajdziesz tutaj!>

Patronami cyklu są: Dziennik Rzeczpospolita, Pracodawcy RP,Gazeta Giełdy Parkiet, Magazyn Sukces, Magazyn Bloomberg Businessweek Polska, portale branżowe erp-view.pl oraz decyzje-it.pl.

Sprawdź konferencje w innych miastach i zarejestruj się na wydarzenie w Twoim regionie>