3 wydarzenia lub transmisje on-line – Ty wybierasz formę udziału!

09.10.2017

Biznes Trendy 2017 to okazja by dowiedzieć się jakie rozwiązania IT wpływają na sukces polskich firm.
Poznasz najnowsze technologie, trendy i najciekawsze case studies. Tegoroczna edycja odbędzie się także w trybie on-line!

Wiemy, iż ze względu na odległość geograficzną nie wszyscy mogą pozwolić sobie na udział w wydarzeniu na drugim krańcu Polski. Stąd zapraszamy wszystkich niezależnie od miejsca zamieszkania do oglądania konferencji na żywo przez Internet.

Dlatego już teraz możesz zapisać się na bezpłatną transmisję on-line.

W trakcie wydarzeń Biznes Trendy 2017 dowiesz się jakie rozwiązania IT wpływają na sukces polskich firm.  Poznasz najnowsze trendy, technologie i najciekawsze case studies.
Już teraz dołącz do wybranego wydarzenia: spotkania lub transmisji on-line.

Poniżej możesz zapisać się na cykl bezpłatnych śniadań biznesowych Biznes Trendy 2017, wystarczy że wybierzesz termin i formę udziału:

Toruń – 19.X: Zapanuj nad finansami w firmie – planowanie kosztów, kontrola i technologie

Webinarium – 7 XI: Zarządzanie budżetem inwestycji – planowanie i kontrola kosztów projektu

Kraków – 16.XI: Handel i magazyn – optymalizacja i cyfryzacja łańcucha dostaw

W spotkaniach wezmą udział eksperci branżowi m.in. Waldemar Osmólski – kierownik Centrum Wiedzy Logistycznej w Instytucie Logistyki i Magazynowania, Robert Krool – trener biznesu, Iwona D. Barczak – twórca Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”,  Jarosław Górecki – ekspert ds. zarządzania projektami w budownictwie, dr Paweł Chudziński – specjalista ds. gospodarki komunalnej, Grzegorz Filipowicz – ekspert ZZL i HR.

Zapraszamy!