Witamy w kalendarium wydarzeń, poniżej umieszczamy szczegóły organizowanych przez nas szkoleń, webinariów i spotkań. Sprawdź nadchodzące wydarzenia – zapoznaj się z najbliższymi webinariami i konferencjami i zarejestruj swój udział!
Dziękujemy za kontakt
Witamy w kalendarium wydarzeń, poniżej umieszczamy szczegóły organizowanych przez nas szkoleń, webinariów i spotkań. Sprawdź nadchodzące wydarzenia – zapoznaj się z najbliższymi webinariami i konferencjami i zarejestruj swój udział!
Obsługa klienta i zamówień w handlu – Wspólne platformy integracyjne-cyfryzacja łańcucha dostaw.
Opowiemy jak optymalizować i automatyzować procesy handlowe i magazynowe. Wśród prelegentów znajdą się dr Waldemar Osmólski, Kierownik Centrum Logistyki w Instytucie Logistyki i Magazynowania, który opowie o najnowszych trendach w zakresie integracji procesów łańcucha dostaw oraz Radosław Balicki, dyrektor ds. wdrożeń – Initius sp. z o.o. – ekspert ds. technologii w procesach handlowo-magazynowych.
W ramach programu konferencji omówione zostaną dobre praktyki firm Celkar sp. z o.o. oraz sklepopon.com. Przedstawiciele przedsiębiorstw podzielą się cennym doświadczeniem z wewnątrz organizacji. Celkar to polska firma z branży automotive dystrybuuje ponad 20 tys. produktów do 25 krajów całego świata i może pochwalić się niezwykle dynamicznym wzrostem dzięki zastosowaniu zintegrowanych rozwiązań technologicznych. Sklepopon.com to dynamicznie rozwijający się serwis e-commerce w segmecie opon, który mimo mocnej konkurencji pnie się w górę.
Omówione zostaną możliwości usprawnienia procesu sprzedaży oraz obsługi magazynu wysokiego składowania dzięki wykorzystaniu różnorodnych narzędzi IT (portalu B2B i sklepu internetowego zintegrowanego z systemami ERP i WMS). Zarządzanie polityką cenową, automatyzacja obsługi zamówień, integracja narzędzi IT dla magazynu, dropshippingu, zarządzanie stanami minimalnymi – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone podczas wydarzenia.
Prowadzenie różnego rodzaju inwestycji – budowlanych, przemysłowych, rozwojowych wymaga odpowiedniego planowania i budżetowania projektu. Podczas webinarium poruszymy zagadnienia związane z szacowaniem budżetu przedsięwzięcia, planowanie zakresu działań, kalkulacji kosztów pośrednich oraz kwestie kontroli budżetu, rozliczeń całości przedsięwzięcia w celu monitorowania rentowności projektu.
Przygotowane zakres merytoryczny spotkania stanowi niezbędnik każdego menadżera, szefa projektu czy kierownika inwestycji Ekspertami będą m.in. dr. Inż. Jarosław Górecki, ekspert ds. zarządzania w budownictwie, Daniel Dajewski wiceprezes Zarządu Agro-Projects – spółki zajmującej się budownictwem przemysłowym oraz Dariusz Łukowiak i Wojciech Mikulski z firmy KOMAKO – zajmujący się kwestiami finansów i zarządzania projektami w systemach informatycznych.
Sprawne działanie przedsiębiorstwa wymaga umiejętnej kontroli nad całością rozliczeń oraz zdolnością przewidywania kondycji finansowej firmy. Podczas spotkania opowiemy jak wykorzystać wiedzę, skuteczne metody zarządzenia oraz technologie aby sprawnie zarządzać kosztami i przychodami. Nasi eksperci przedstawią rozwiązania technologiczne oraz trendy, które pomagają usprawniać operacje firnansowe w przedsiębiorstwie. Swoim doświadczeniem w zarżadzaniu kosztami podzielą się przedstawiciele firmy Remgis sp. z o.o. Na koniec nasi eksperci podzielą się informacjami o nowościach i zmianach w prawie podatkowym, praktycznymi aspektami JPK oraz kolejnymi wyzwaniami legislacyjnymi jak RODO. Przygotowane zakres merytoryczny spotkania stanowi nięzbędnik każdego menadżera, szefa finasów oraz księgowej! Ekspertami będą m.in.Iwona D. Bartczak – szefowa Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”; Rafał Kośmicki – przedsiębiorca i ekspert systemów biznesowych, oraz Roman Cesarz – Prezes Remgis sp. z o.o.
Sprawne działanie przedsiębiorstwa wymaga dobrej organizacji i trafnych decyzji. Podczas spotkania opowiemy jak wykorzystać wiedzę, skuteczne metody zarządzenia oraz technologie aby prowadzić firmę przez duże wyzwania. Przedstawimy również jak prowadzić rozległe i złożone projekty, uporządkować je dzięki efektywnemu budżetowaniu i wykorzystaniu narzędzi informatycznych. Na koniec nasi eksperci podzielą się informacjami o nowościach i zmianach w prawie podatkowym. Przygotowane zakres merytoryczny spotkania stanowi niezbędnik każdego menadżera! Ekspertami będą m.in. Robert Krool – jeden najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce; Tomasz Zając – nauczyciel akademicki, programista oraz przedstawiciele lokalnych firm, którzy podzielą się swoim doświadczeniem.
Poznaj trendy w obszarze HR oraz rozwiązania technologiczne, które usprawniają prace działów kadrowo-płacowych. Rola zespołów kadrowo-płacowych w organizacjach zmienia się nieustannie. Szeroki zakres kompetencji HR stawia nowe wyzwania. Z drugiej strony rynek pracownika tworzy nową przestrzeń rywalizacji o talenty pomiędzy organizacjami. Nowoczesne technologie umożliwiają co raz większą automatyzację działań HR oraz rozszerzenie komunikacji między firmą, a pracownikiem w kwestiach kadrowo-płacowych. – Jak usprawnić organizację pracowników? Jak budować nowoczesne i profesjonalne działy HR? Na te pytanie odpowiemy podczas naszego spotkania.
Niezbędna porcja wiedzy dla pracowników działów HR i specjalistów ds. kadr-płac. Poznaj trendy w obszarze HR oraz rozwiązania technologiczne, które usprawniają prace działów kadrowo-płacowych Przygotuj się na istotne zmiany w prawie oraz nowe wymagania tj. Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.
Podczas wykładów opowiemy o nowych wyzwaniach dla HR. Pokażemy nowoczesne technologie umożliwiają co raz większą automatyzację działań HR oraz rozszerzenie komunikacji między firmą, a pracownikiem w kwestiach kadrowo-płacowych. Omówimy najważniejsze zmiany w przepisach kadro-płacowych i perspektywę wejścia w życie RODO oraz nowyh obowiązków w zakresie zarządzania danymi potencjalnych i istniejących pracowników w zgodzie z unijnym rozporządzeniem.
Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dedykowanym dla pracowników oraz szefów działów sprzedaży, pracujących w modelu zdalnym.
Webinarium odbędzie się w środę, 29 marca 2017 r. o godz. 11:00.
Podczas szkolenia omówimy m.in. skuteczne metody mobilizowania handlowców i wspierania postaw proaktywnych, sposoby obiektywnego oceniania pracy sprzedawców, przykłady rozwiązań technologicznych wspierających pracę zdalną oraz jej kontrolę.
Szkolenie potrwa około półtorej godziny.
Podczas spotkania nasz ekspert dr Waldemar Osmólski z Instytutu Logistyki i Magazynowania przedstawi megatrendy w zarządzaniu łańcuchem dostaw na podstawie raportu Logistyka w Polsce 2016.
Opowiemy również o rozwiązaniach technologicznych, które pomagają w codziennej pracy przy realizowaniu, planowaniu i kontroli zamówień, zarządzania stanem magazynowym i przepływem informacji wewnątrz przedsiębiorstwa. Przedstawimy również case study firmy Boehlerit, która zaliczana jest do wiodących producentów narzędzi skrawających z węglików spiekanych do obróbki drewna, tworzyw sztucznych i metali.
Dla przedsiębiorstwa najważniejsza jest rzetelna i szybka informacja. Podejmowanie decyzji oraz obsługa procesów wewnątrz przedsiębiorstwa wymaga integracji wokół wspólnych rozwiązań. Aby było to możliwe konieczne jest rozbicie murów pomiędzy działami lub zespołami w firmie. Podczas spotkania opowiemy jak uporządkować i usprawnić wymianę informacji pomiędzy działami firmy w celu wiarygodnej analizy danych, dzięki którym możemy podejmować strategiczne decyzje.
Zarządzanie wiedzą należy do najważniejszych zadań w każdym przedsiębiorstwie – wiedzieć szybciej i więcej niż konkurencja jest fundamentem do osiągnięcia przewagi. Przed podjęciem decyzji, biznes stara się przewidzieć, jak zachowa się otoczenie. W dzisiejszych czasach, pozyskiwanie wiedzy powinno być efektem skutecznego wykorzystania nowoczesnych narzędzi technologicznych w procesie przetwarzania informacji. Podczas spotkania opowiemy jak wykorzystać wiedzę o rynku oraz informacje ze środka firmy aby wyprzedzić konkurencje
Ponad połowa startupów w Polsce weszła już w okres wzrostu i ekspansji w której firma będzie się dynamicznie rozwijać i zmierzać w kierunku dojrzałego biznesu. Zbudowanie odpowiedniego zaplecza i organizacji wewnętrznej w młodej firmie jest kluczowe dla jej późniejszego funkcjonowania. Podczas spotkania liderzy firm technologicznych podzielą się swoim doświadczeniem w budowania odpowiedniego zaplecza w młodej firmie.
Szybki dostęp do informacji i sprawny przepływ danych decyduje o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstw. W jaki sposób wdrożyć w organizacji strategie zarządzania wiedzą? Jakie techniki wykorzystać i przełożyć to na korzyści biznesowe? Ostatecznie jak przekonać zespół do nowego sposobu pracy w organizacji? Podczas spotkania opowiemy jak wykorzystać informacje ze środka firmy oraz jak usprawnić procesy biznesowe aby wyprzedzić konkurencje.
Technologie cyfrowe zmieniają sposób prowadzenia biznesu. Automatyzacja procesów, dobra organizacja pracy, szybki dostęp do informacji i sprawny przepływ danych decyduje o przewadze konkurencyjnej przedsiębiorstw. W jaki sposób wykorzystać najnowsze trendy w zarządzaniu oraz technologiach dla produkcji i usług opowiedzą eksperci podczas spotkania, które odbędzie się 29 listopada w Krakowie.